Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Stratasys F170 обладнаний повністю закритою робочою камерою, що дає змогу підтримувати постійну температуру для точного високоякісного друку різними філаментами.
Апарат обладнаний подвійним екструдером для роботи з модельним матеріалом і матеріалом підтримки. 3D принтер Stratasys F170 друкує PLA, ABS-M30, ASA, а також QSR.
Такі опції, як автоматичне калібрування, вирівнювання платформи побудови, повідомлення про помилки та неточності забезпечують друк високої якості.
Особливості Stratasys F170:
- Максимальна автоматизація
- Подвійний екструдер, підтримка кольорового друку
- Закрита герметична камера
- Практично безшумна робота
- Компактність
- Можливість віддаленого стеження та керування друком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Вимоги до електроживлення | 100–132V/15A або 200–240V/7A. 50/60 Hz |
| Технологія друку | FDM |
| Програмне забезпечення | GrabCAD |
| Витратні матеріали | PLA, ABS-M30, ASA |
| Тип корпусу | закритий |
| Операційні системи | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Тип платформи | оригінальної конструкції зі змінними пластиковими підкладками |
| Відповідність нормам/ Сертифікат | CE, FCC, EAC, EMC, TUV, FCC, RC, RCM, RoHs, WEEE |
| Робочі умови | Температура 15-30 °C; відносна вологість 30-70% |
| Тип друкуючої головки | екструзійна, оригінальної розробки |
| Область друку | 254 x 254 x 254 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,127 мм/0,178 мм/ 0,254 мм /0,330 мм залежно від матеріалу |
| Габарити принтера | 1626 x 864 x 711 мм |
| Температура нагріву екструдера, °З | 210 |
| Підтримуваний тип файлів | .STL |
| Підключення до мережі | Провідні: TCP/IP, Ethernet,RJ45 Бездротові: IEEE 802.11 n |
| Підтримка кольорового друку | Доступно до 10 кольорів матеріалу |
| Підігрів робочої камери | до 90°C |
| Матеріал підтримки моделі | QSR (розчинний) |
| Параметри друкуючого блоку | Подвійний екструдер для роботи з модельним матеріалом і матеріалом підтримки |
| Діаметр нитки, мм | 1.75 |
| Діаметр сопла екструдера, мм | Т 14 |
| Подача матеріалів | На передній панелі відсік для котушки з модельним матеріалом і один для котушки з матеріалом підтримки. |
- Ціна: Ціну уточнюйте







Відправка з 17 квітня 2026