Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановний покупець!
Ця модель знята з продажу виробником, тепер він має роздільну здатність 4k, що краще, ніж 2k. Нову версію можна знайти й замовити за посиланням:
https://indikator.com.ua/p1538608300-printer-anycubic-photon.html
Anycubic Photon Zero LCD 3D принтер — найдоступніший і найлегший варіант точного 3D принтера від фірми Anycubic з зоною друку 97 х 54 х 150 мм для створення невеликих виробів високої точності. Обладнаний прозорим ковпаком для огляду процесу 3D-друку. Розташований на передній панелі сенсорний дисплей дає змогу легко керувати параметрами друку. 3D принтер Anycubic Photon Zero LCD є автономним і не вимагає безпосереднього під'єднання до комп'ютера під час друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.1155 мм, вісь Y — 0.1155 мм, вісь Z – 0,01 мм |
| Дисплей | сенсорний |
| Дозвіл екрану | 854 × 480 пікселів |
| Метод друку | SLA друк на базі LCD |
| Потужність | 30W |
| Область друку | 97 × 54 × 150 мм |
| Габарити принтера | 180 × 195 × 367 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-0,2 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Anycubic Photon Slicer |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Джерело світла | UV LED 30W (довжина хвилі 405 нм) |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 9 500 ₴










