Бюджетний 3D принтер з великою областю друку, здатний друкувати гнучкими видами пластику завдяки подвійній конструкції притискного механізму екструдера.
Область друку 220*220*250 мм.

3D принтер Anycubic Mega Zero купити
Зустрічайте новий 3D принтер Mega Zero - найбюджетніший пристрій від компанії Anycubic. Має великий обсяг складання і здатний якісно друкувати різними нитками. За заявою виробника, цей 3D принтер підходить для друку не лише пластиком PLA, а й PETG, Flex тощо.
Особливості 3D принтера Anycubic Mega Zero
3D принтер у металевому каркасі з великим обсягом збирання
Випробуйте свободу творчості з великим обсягом збірки 220*220*250 мм!
Швидка підготовка до роботи
Модульна конструкція принтера дозволить легко його зібрати та швидко приступити до роботи.

платформа, що швидко розігрівається, обладнана магнітною робочою підкладкою.
Mega Zero обладнаний багаторазовою гнучкою магнітною робочою підкладкою, що дозволяє друкувати та знімати 3D відбитки без стрічки або клею. Коли надрукована модель охолоне, ви можете легко та просто зняти відбиток, зігнувши магнітну підкладку.

Подвійний зубчастий екструзійний механізм
Притискний механізм екструдера з двома шестернями, що подають - обумовлює високоякісний результат друку за рахунок створення сильнішого крутного моменту і більш плавної подачі пластику. Таким чином, цей принтер легко друкувати гнучкими видами пластику, наприклад TPU.

Легке калібрування
Для зручності користувачів додано великі ручки вирівнювання. Принтер може швидко визначити кути платформи друку під час вирівнювання.

Відновлення друку після вимкнення електроенергії
Функція відновлення друку після втрати живлення забезпечує кращий інтерфейс користувача, що економить ваш час і ресурси.

3D принтер Anycubic Mega Zero Технічні характеристики
Технологія друку: FDM
Роздільна здатність шару: ± 0,1 мм
Точність позиціонування X/Y/Z: 0,0125/0,0125/0,002 мм
Підтримувані матеріали для друку: PLA, TPU, ABS, HIPS, PETG, Wood
Швидкість друку: 20 ~ 100 мм/с (рекомендується 60 мм/с)
Діаметр сопла: 0,4 мм
Розмір збирання: 220 x 220 x 250 мм
Кількість екструдерів: один
Робоча температура екструдера: макс. 255 °C
Робоча температура довкілля: 8–40 °C
Розміри принтера: 505 x 431 x 607 мм
Програмне забезпечення для слайсерів: Cura
Формати введення: .STL, .OBJ, .DAE, .AMF
Можливості підключення Trans-flash Card (а також через USB-кабель – тільки для досвідчених користувачів)
Номінальні параметри входу: 100/240 В змінного струму, 50/60 Гц
Вихідна потужність: 24 В/15 А (360 Вт)
Вага нетто: ~7 кг.
3D принтер Anycubic Mega Zero - відмінний вибір для початку роботи з 3D-друком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 453 мм |
| Вага | 11 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,002 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Дисплей | 3.5 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190 — 260 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Область друку | 210×210×205 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Габарити принтера | 405×410×453 мм |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Температура робочого середовища | 8 - 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 8 200 ₴







