Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() |
Електросамокат Ninebot by Segway Kickscooter ES4 з додатковим акумулятором Переваги Ninebot Kickscooter ES4 by Segway:
Дизайнери Ninebot пропрацювали дизайн до дрібниць, щоб створити самий стильний електросамокат на ринку. Виділяйтеся з натовпу, покажіть свою індивідуальність |
| Легкий. Зручний. Практичний. При масі 14 кг з додатковою батареєю його зможе перенести кожен. Надійна складна конструкція Ninebot Kickscooter ES4 by Segway дозволить скласти електросамокат за пару секунд для зручного транспортування Подвійна амортизація Передній і задній амортизатор і на електросамокаті Ninebot Electric scooter ES4 забезпечує комфортне пересування не тільки на рівних дорогах Додаткова батарея Kickscooter винесена на стійку Установлення додаткової батареї збільшує діапазон пробігу електросамоката на одному заряді до 45 км. Повний заряд за 7 годин. Світлодіодна фара і відбивачі Освещайте дорогу перед собою і будьте видно іншим учасникам дорожнього руху для повної безпеки в умовах поганої видимості Світлодіодний дисплей Показує швидкість руху, з'єднання Bluetooth, режим харчування і рівень заряду батареї Великі литі колеса Якісні Економте свій час. Забудьте про підкачки і пробитих колесах. У електросамокаті Ninebot Electric scooter ES4 литі колеса створені для того, щоб тільки насолоджуватися подорожжю Круїз контроль Для зручного далекої подорожі. Просто виберіть потрібну швидкість і самокат сам буде її підтримувати для Вашого комфорту |
![]() |
![]() |
Світлодіодне підсвічування Чи на висоті і виділяйся з натовпу. Покажи свій настрій Керуйте одним пальцем Завдяки офіційним додатком Ninebot, яке Ви можете скачати для будь-якого пристрою під управлінням iOS і Android, управління самокатом перетворюється в захоплюючу пригоду Підключення електросамоката Ninebot by Segway Kickscooter ES4 до смартфону з iOS або Android Це займе буквально кілька хвилин. Скачайте офіційне додаток Ninebot. Додаток Ninebot by Segway дозволяє:
|
Технічний опис
- Тип: електросамокат
- Вага самоката: 14 кг з доп. акумулятором
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав
- Ступінь захисту: IP54
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Кут підйому: 10 °
- Пробіг на одному заряді: 25 км
- Пробіг з доп. акумулятором: 45 км
- Максимальна швидкість: 25 км/год
- Ємність вбудованого акумулятора: 5200 мА*ч
- Потужність двигуна максимальна: 800 Вт
- Потужність двигуна номінальна: 300 Вт
- Довжина самоката: 113 см
- Час зарядки: 3.5 год
- Підвіска: Передній амортизатор Задній амортизатор:
- Число коліс: 2
- Тип шин: безвоздушные
- Матеріал коліс: поліуретан
- Діаметр переднього колеса: 200 мм
- Діаметр заднього колеса: 192 мм
- Підключення дод. акумулятора
- Дисплей: світлодіодний
- Bluetooth
- Додаток: Android OS, iOS
- Складаний
- Передня фара, Задня фара, Підсвітка дна
- Ручне гальмо
- Гальма
- Підніжка
Комплектація
- Електросамокат Ninebot By Segway KickScooter ES4
- Кермо
- Акумулятор 5200 mAh
- Зарядний пристрій
- Мережевий кабель зарядного пристрою
- Пластина для кріплення акумулятора
- Комплект кріпильних гвинтів
- Шестигранник
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 14 кг |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 3.5 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність вбудованого акумулятора(мА*год) | 5200 |
| Довжина самоката(см) | 113 |
| Тип шин | безвоздушные |
| Матеріал коліс | поліуретан |
- Ціна: 21 000 ₴
- Спосіб упаковки: Электросамокат Ninebot By Segway KickScooter ES4 Руль Аккумулятор 5200 mAh Зарядное устройство Сетевой кабель для зарядного устройства Пластина для крепления аккумулятора Комплект крепежных винтов Шестигранник Инструкция








