Ця модель 3D принтера за своїми характеристиками максимально наближена до професійних пристроїв для 3D друку. 3D принтер CreatBot F160 відрізняється всіма особливостями своєї лінійки, але при цьому обладнаний більш професійної механікою. По суті, це професійний прилад для 3D друку в зменшеному корпусі. За рахунок невеликого поля побудови (160х 160х 200 мм) пристрій оптимально підходить для виготовлення невеликих виробів складної структури. Висока точність друку і підтримка друку практичні усіма видами пластику роблять цю модель дійсно універсальною. Додатково до всього, CreatBot F160 простий, функціональний і зручний у використанні, а також оснащений безліччю корисних функцій.
Особливості 3D принтер CreatBot F160
- Якісна збірка. Це вирішальна характеристика, необхідна для хорошої друку. Від якості складання залежить якість відтворення і довговічність принтера;
- Друк практично всіма видами 3D пластику. За рахунок цього у вас з'являється свобода вибору і більший простір для реалізації будь-яких проектів;
- Захист від перебоїв у харчуванні. При відключенні живлення друк призупиниться і без проблем продовжиться з того ж місця після відновлення подачі електроенергії;
- «Розумне» вимикання. По закінченню друку принтер сам відключиться, причому спершу відбудеться охолодження платформи і екструдера;
- Висока температура нагріву екструдера – цілих 400! Це рекорд серед існуючих FDM 3D принтерів;
- Датчик подачі пластику. Контролює подачу матеріалу і припиняє друк в разі його обриву або закінчення;
- Зручне і просте управління принтером;
-
Комплект поставки:
- Кабель живлення;
- USB-кабель;
- Скотч для 3D друку;
- USB-карта з програмним забезпеченням;
- Запасні частини;
- Набір інструментів для механіки (гайкові ключі, ріжковий ключ);
- Інструкція користувача англійською мовою;
- Набір інструментів (шпатель, викрутки, гайкові ключі, плоскогубці, голка).
-
А наостанок пропонуємо вашій увазі огляд 3D принтера CreatBot F160:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 22 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 160 мм |
| Робоча ширина | 160 мм |
| Максимальна робоча висота | 200 мм |
- Ціна: 90 000 ₴




