Покращена версія 3D принтера Anycubic Mega S.
Відмітні риси 3D принтера Anycubic Mega SE:
Оптимальна зона друку та проста складання
Робоче поле Anycubic Mega SE становить 220*220*250 мм і дає змогу друкувати деталі більших розмірів, ніж у попередній серії Mega S. Тепер у вашому розпорядженні більше простору для втілення ваших проєктів 😉
Anycubic Mega SE вирізняється спрощеною модульною збіркою, що робить його ідеальним для користувачів початкового рівня.
Покращений двошостінковий екструдер
Міцний модернізований екструдер забезпечує точніше подавання філаменту, завдяки чому ви зможете друкувати різними пластиками, включно з гнучкими, як-от TPU і Elastan.
Швидке нагрівання платформи для друку
Підігрівання платформи до 100 °C досягається всього за кілька хвилин, що неабияк підвищує ефективність друку та дає змогу вам використовувати широкий спектр пластиків (PLA, PLA+, ABS, ABS+, ABS Pro, PETG, coPET, Elastan, TPU, Wood, Hips та ін.).
Функція продовження друку після переривання
Якщо у вас раптово блимнув світло, то 3D принтер Anycubic Mega SE передбачає можливість продовження друку у разі відновлення живлення з тієї точки, на якій воно було перерване. Ця корисна опція позбавить вас побоювання щодо непередбаченого вимкнення електроенергії, дасть змогу уникнути браку, заощадить ваше час і витратні матеріали.
Високоякісна PFTE трубка Capricorn
Трубки Capricorn для 3D-принтерів є найкращими у своєму класі та забезпечують чудову якість друку. Синя тефлонова трубка Capricorn Bowden PTFE має жорсткі допуски діаметра (1,9 мм ± 0,05 мм), що скорочує зайвий простір і запобігає втраті стійкості філамента всередині трубки. Наявність такого типу трубки покращує характеристики екструзії завдяки меншому ковзанню пластику та забезпечує можливість друку гнучкими пластиками.
Тихий друк
3D принтер Anycubic Mega SE обладнаний драйверами TMC2208, які знижують рівень шуму та забезпечують тихіше середовище друку друку
Великі гайки регулювання платформи
До додаткових оновлень належать понад зручний и ергономічний дизайн ручок для вирівнювання платформи и поліпшений захист дротів, що зменшує їх пошкодження під час роботи 3д принтера.
3D принтер Anycubic Mega SE — чудове надійне рішення для ваших технічних завдань і втілення творчих ідей у сфері 3д друку!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Технологія друку | FDM |
| Зона друку | 220×220×250 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,3 мм. (100 — 300 мікронів) |
| Точність позиціювання | вісь Z — 0,002 мм, осі XY — 0,0125 мм |
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/с |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Діаметр пластику, що завантажується | 1,75 мм |
| Підтримка моделей із програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми у форматі STL. |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Робоча температура екструдера | 190-260 °C |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Температура робочого середовища | 8-40 °C |
| Підтримка карток | USB, SD-card |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Габарити принтера | 505×431×607 мм |
| Вага | 7 кг |
| Призначення | Персональний |
| Країна | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 453 мм |
| Вага | 11 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,002 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Дисплей | 3.5 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190 — 260 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Область друку | 210×210×205 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Габарити принтера | 405×410×453 мм |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Температура робочого середовища | 8 - 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 11 300 ₴




