3D принтер Creality Ender-3 Max — на рідкість вдала модифікація знаменитої моделі Ender-3, що отримала збільшену зону побудови. Тепер вона має розміри 300×300×340 мм. Зрослі габарити зажадали перероблення механіки принтера, в наслідок чого він забезпечує стабільнішу і точне друкування. До того ж Ender-3 Max став тихішим, отримав датчик закінчення філаменту, функцію автовідновлення друку та ще ціла низка нових можливостей. Ця модель — прекрасний варіант для домашніх експериментів і для навчання.
Принтер має класичний корпус відкритого типу, а його зона побудови з габаритами 300×300×340 мм дає змогу створювати великі моделі без склейок і спайок. Міцна та міцна жорстка алюмінієва рама надійно кріпиться до Н-подібній металевій основі. Конструкція вийшла дуже вдалою: вона ефективно гасить вібрації й зберігає точність друку навіть за максимальної амплітуди руху каретки.
Плавність і стабільність друку в багато забезпечуються поліпшеною кінематикою. Вона складається з спеціального прецизійного стрижня, Т-подібного гвинта, на осі Z, набори V-подібних профілів і системи лінійних шківів. Швидкість друку також є на гідному рівні: від 30 до 100 мм/c.
Екструдер типу Bowden, як і багато в цієї моделі, є суцільнометалевим. Хотенд має модульну конструкцію й легко замінюється за потреби, а завдяки наявності термостійкого мідного сопла зросла плавність подавання філаменту. Для якісного обдування моделей у конструкції передбачено два потужні вентилятори. Екструдер здатний працювати з PLA, PETG, Wood, TPU и ABS пластиками. Друкована платформа з загартованого скла нагрівається до 100 градусів, забезпечує рівномірне нагрівання та прекрасну адгезію.
Нова електроніка неабияк розширила можливості Creality Ender-3 Max. Завдяки безшумним високопродуктивним драйверам TMC2208 на осях X и Y неабияк знизився рівень шуму під час друку. 32-бітна материнська плата тепер дає змогу автоматично відновлювати друк під час вимкнення живлення. Завдяки наявності датчика закінчення нитки друк буде автоматично припинений, якщо в котушці закінчиться філамент. Усі параметри друку можна задати на 3,5-дюймовому РК-екрані з енкодером, а завантажити дані — через USB або з карти пам'яті SD.
Як і інші моделі в цій лінійці, 3D принтер Creality Ender-3 Max чудово піддається апгрейду, і для нього можна придбати безліч корисних доповнень — до Наприклад, датчик BL-Touch для автоматичного калібрування (в стандартної комплектації регулювання ручне — с допомогою гвинтів).
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Да |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкувальних сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 255 °C |
| Температура столу | 100 °C |
| Зона друку | 300x300x340 мм |
| Швидкість друку/розведення | 30 - 180 мм/сек |
| Товщина шару | 0.1 - 0.4 мм |
| Точність за віссю XY | 0.1 мм |
| Повноколірний друк | Немає |
| Підігрівний стіл | Да |
| Високотемпературний друк | Немає |
| Відеокамера | Немає |
| Контроль наявності пластику | Да |
| Система відновлення друку | Да |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, ABS, Wood, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Додаткова інформація | |
| Інтерфейс під'єднання | USB (кабель), SD Card |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 513x563x590 мм |
| Габарити паковання | 665x547x300 мм |
| Вага нетто | 9.5 кг |
| Вага брутто | 13 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prusa |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Максимальна робоча висота | 240 мм |
- Ціна: 17 000 ₴









