3D принтер Anycubic Kobra Plus — модель середнього рівня з нової лінійки FDM-принтерів от компанії Anycubic. Принтер має збільшені розміри зони побудови, Direct-экструдер и дуже простий в використання і обслуговуванні. Він може з успіхом застосовуються як у домашніх умовах, так і в сфері освіти.
В відмінність від молодшої моделі Kobra Plus має куди об'ємніший простір побудови з розмірами 300×350×300 мм. Цього цілком досить, щоб за один цикл друкувати великі і добре деталізовані моделі. Пристрій отримав корпус відкритого типу.
Друкована платформа з системою автоматичного регулювання за 16-ти крапкам розташовується на сталевій основі та має покриття з карборундового скла. Воно стійке до подряпинам і гарантує високий рівень адгезії першого шару моделі.
Direct-экструдер власного розроблення Anycubic дає змогу ефективно застосовувати широкий спектр матеріалів: від PLA, SBS або PETG до гнучких TPU і TPE-пластиків.
3D принтер Anycubic Kobra Plus обладнується великим і зручним LCD-тачскрином, с , допомогою якого можна швидко налаштувати всі параметри.
Принтер постачається в формі модульного DIY-набору и збирається за лічені хвилини.
Ви можете купити 3D принтер Anycubic Kobra Plus у Киеве, с гарантією і доставкою по Україною від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Да |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Direct |
| Кількість друкувальних сопел | 1 шт. |
| Зона друку | 300x350x300 мм |
| Зона друку X, мм | 300 |
| Зона друку Y, мм | 350 |
| Зона друку Z, мм | 300 |
| Калібрування | Автоматична |
| Повноколірний друк | Немає |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігрівний стіл | Да |
| Високотемпературний друк | Немає |
| Відеокамера | Немає |
| Примусове підігрівання камери | Немає |
| Контроль наявності пластику | Да |
| Сопло | 0.4 мм |
| Вбудований 3D сканер | Немає |
| Підтримувані матеріали | PLA, ABS, PETG, Wood, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | STL, OBJ, AMF, GCODE |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | Cura |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 500х500х550 мм |
| Габарити паковання | 600х600х240 мм |
| Вага нетто | 15 кг |
| Вага брутто | 17 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Висота | 665 мм |
| Вага | 20 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 400 мм |
| Робоча ширина | 450 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
- Ціна: 23 500 ₴







