3D принтер Anycubic Photon Ultra — новинка от 2021 року, створена в співпраці з напівпровідниковим гігантом Texas Instruments. В відмінність від багатьох популярних моделей фотополімерних принтерів від Anycubic цей принтер працює за технології DLP. Головне завдання, яке ставили перед розробниками — радикально підвищити якість деталізації виробів і швидкість друку.
Одним із головних переваг Anycubic Photon Ultra стала абсолютно нова система застосовуваних джерел світла. Вона дала можливість підвищити коефіцієнт ефективності УФ-випромінювання під час засвічення моделі до 95%. По цьому показнику новинка набагато перевершує більшість принтерів з РК-матрицями.
Технологія DLP в поєднанні з рівномірно розподіленим і стабільним джерелом УФ-випромінювання дала змогу втричі підвищити ефективність роботи через проти конкурентами, що застосовують технології SLA і LCD/LED. 3D принтер Anycubic Photon Ultra забезпечує винятково високу точність відтворення деталей і швидкість друку.
Ви можете купити 3D принтер Anycubic Photon Ultra в Києві, з гарантією і доставкою по Україною від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | DLP |
| Зона друку | 102х57х165 мм |
| Зона друку X, мм | 102 |
| Зона друку Y, мм | 57 |
| Зона друку Z, мм | 165 |
| Швидкість друку/розведення | 1.5 с/шар |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність за віссю Z | 0.01 мм |
| Роздільна здатність матриці | 1280х720 px |
| Роздільна здатність за віссю XY | 80 мкм |
| Повноколірний друк | Немає |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Немає |
| Вбудований 3D сканер | Немає |
| Підтримувані матеріали | Фотополімерні смоли 405 нм |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | STL |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Anycubic Photon Workshop |
| Додаткова інформація | |
| Інтерфейс під'єднання | USB (Флешнакопичувач), USB (Кабель) |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 222х227х383 мм |
| Габарити паковання | 300x300x450 мм |
| Вага нетто | 4 кг |
| Вага брутто | 6 кг |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Anycubic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість друку | 80 мм/сек |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 197 мм |
| Максимальна робоча висота | 285 мм |
| Рабочая длина | 122 мм |
- Ціна: 30 000 ₴







