3D принтер Creality 3DPrintMill CR-30 — це щось нове на ринку FDM-принтерів. Ця модель використовує конвеєрний метод друку та має необмежену зону побудови за віссю Z. По суті ви отримуєте можливість організувати конвеєр і налагодити дрібносерійне виробництво за ціною середнього 3Д-принтера. Завдяки можливості настільного виробництва це добре підходить для малого та середнього бізнесу.
Перше, що впадає в око під час погляду на CR-30 — це напрямні осями X і Y, які встановлені під кутом 45 градусів до поверхні. Відповідно, екструдер нахилений під тим самим кутом. Друга промовиста особливість — це відсутність традиційної друкованої платформи. Замість неї — стійка до зношування транспортна стрічка на нейлоновій основі з додаванням карбонових волокон. Вона має гарні адгезійні властивості. Додатково принтер можна оснастити подовжувальним кронштейном, який запобіжить падінню моделей зі стрічки. Зона побудови в принтера за осями X і Y становить 200 і 170 мм відповідно, а за віссю Z вона по суті нескінченна. Водночас стрічка має підігрівання до 100 градусів.
Такі особливості конструкції дають змогу використовувати 3DPrintMill CR-30 для друку довгих, негабаритних виробів або штампувати звичайні деталі одну за одною сотнями і навіть тисячами.
Кінематика принтера зроблена за схемою CoreXY, яка забезпечує високу точність друку. Рама виготовлена з алюмінієвих профілів з V-подібними роликами та посилена куточками. Це забезпечує їй додаткову жорсткість і, як наслідок, підвищує точність друку.
Максимальна температура екструдера становить 240 градусів. Гарний обдування забезпечують відразу три потужні вентилятори. Поряд із підігріваною транспортною стрічкою це дає змогу використовувати для друку PLA, PETG і TPU пластики. Принтер забезпечений датчиком закінчення філаменту, за сигналом якого друк зупиниться в разі обривання нитки. Життєво важлива для конвеєрного виробництва функція автовідновлення друку під час обривання нитки або збоку живлення також є.
Для керування принтером використовується зручний дисплей з енкодером у правій нижній частині пристрою, а для завантаження файлів в автономному режимі передбачений слот для карт пам'яті SD.
Ще одна приємна особливість цієї моделі — це просунута материнська плата з тихими драйверами. Це винятково важливо, адже передбачається, що принтер працюватиме годинами і навіть днями, і в таких умовах тиша зайвої не буде.
Для підготовки файлів до друку для Creality 3DPrintMill CR-30 використовується спеціальне ПЗ — слайсер CrealityBelt.
Документи
Сертифікат Shenzhen Creality Technology Co., Ltd190,2 кб
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Немає |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкувальних сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 240 °C |
| Температура столу | 100 °С |
| Зона друку | 200x170x ⁇ мм |
| Товщина шару | 0.1 - 0.4 мм |
| Повноколірний друк | Немає |
| Підігрівний стіл | Да |
| Високотемпературний друк | Немає |
| Відеокамера | Немає |
| Контроль наявності пластику | Да |
| Система відновлення друку | Да |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, TPU |
| Додаткова інформація | |
| Інтерфейс під'єднання | USB (кабель), SD Card |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 535x656x410 мм |
| Габарити паковання | 685x565x302 мм |
| Вага нетто | 16.5 кг |
| Вага брутто | 20.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prusa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
| Рабочая длина | 300 мм |
- Ціна: 52 000 ₴









