Опис
3D принтер Creality Ender 3 S1 Plus — компактний і легкий принтер, друкує вироби поширеними класичними та інженерними філаментами.
Ender 3 S1 Plus друкує методом FDM/FFF. Пристрій має велику зону друку — 300x300x300 мм. Цього досить для виробництва великих об'єктів. Робочий стіл принтера підігрівається й калібрується автоматично, тому вироби не прилипатимуть до поверхні столу під час друку.
Щоб керувати принтером, його потрібно під'єднати до ПК і налаштувати спеціальне ПЗ. Також принтер обладнаний сенсорною панеллю керування, тому він може працювати автономно.
У каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти різні 3D принтери від відомих світових виробників, зокрема Ender 3 S1 Plus від Creality. Ми є офіційними дилерами популярних брендів, тому ми пропонуємо вигідну ціну на обладнання для 3D-друку. Також у нас ви можете знайти витратні матеріали, запчастини, аксесуари та багато іншого.
Щоб отримати консультацію — зв'язатися з нашим фахівцем із телефона, він вказаний на нашому сайті. Або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Ми відповідаємо на всі ваші питання й допоможемо вибрати відповідне обладнання.
Ви можете купити 3D принтер Creality Ender 3 S1 Plus у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Да |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Direct |
| Тип екструдера | Sprite Dual Gear |
| Кількість друкувальних сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 260ºC |
| Температура столу | 100ºC |
| Зона друку | 300x300x300 мм |
| Калібрування | Автоматична |
| Повноколірний друк | Немає |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігрівний стіл | Да |
| Високотемпературний друк | Немає |
| Відеокамера | Немає |
| Примусове підігрівання камери | Немає |
| Контроль наявності пластику | Да |
| Вбудований 3D сканер | Немає |
| Підтримувані матеріали | PLA, SBS, ABS, PETG, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | stl, obj |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Додаткова інформація | |
| Інтерфейс під'єднання | USB (кабель), SD Card |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 557x535x655 мм |
| Габарити паковання | 625x590x230 мм |
| Вага нетто | 10.25 кг |
| Вага брутто | 13.4 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
| Рабочая длина | 300 мм |
- Ціна: 27 500 ₴








