Опис
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин "Індикатор" офіційний дилер Shining3D в Україні.
За потреби наш технічний фахівець із радістю допоможе у виборі відповідного сканера (так само можемо організувати презентацію або сканувати модель і надіслати вихідник)
3D-сканер Shining 3D Einstar 3D Scanner — недорогий портативний 3D-сканер, який робить високоякісне 3D сканування доступним для всіх. У стандартній комплектації ви знайдете ручний 3D-сканер із програмним забезпеченням Exstar і легкий чохол для перенесення, а також кілька аксесуарів: силіконовий чохол, ввідне керівництво користувача, маркери для позиціювання, серветку для протирання лінз, ремінь для перенесення, блок живлення й USB-кабель.
Ви можете купити 3D-сканер Shining 3D Einstar 3D Scanner у Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Тип сканера | Ручний |
| Технологія сканування | Оптична структурована підсвітка |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Зона сканування | 434х379 мм |
| Швидкість сканування/мірювань | до 14 кадров/с |
| Робоча відстань до об'єкта | 400 мм |
| Сканування текстур/колір | Да |
| Поворотний стіл | Не підтримується |
| Джерело світла | Інфрачервоне структуроване світло VCSEL |
| Операційна система | Windows 10/11 64 біти |
| Процесор | Intel Core i7-11800H або вище |
| Відеокарта | NVIDIA GTX 1060 або вище |
| Оперативна пам'ять | 32 ГБ або вище |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | OBJ, STL, PLY, ASC, 3MF, P3 |
| Сумісні ОС | Windows |
| Габаритні та ваги | |
| Габарити товару | 220х46х55 мм |
| Габарити паковання | 250 х 250 х 150 мм |
| Вага нетто | 0.5 кг |
| Вага брутто | 2 кг |
- Ціна: 60 000 ₴








