3D сканер Shining 3D FreeScan Trak Pro 2 являє собою новітню портативну систему для оптичних вимірювань, розроблену на основі власних технологій SHINING 3D. Він обладнаний оптичним щупом FreeProbe, який фіксує просторове положення сканера в реальному часі, усуваючи потреба в маркерах і спрощуючи процес отримання 3D-даних для об'єктів середнього та великого розміру.
3D сканер Shining 3D FreeScan Trak Pro 2 призначений для різних статичних і динамічних вимірювань, включно з застосуванням в аерокосмічній, автомобільній, судноходній, енергетичній галузях та інших галузях.
Основні характеристики 3D сканера Shining 3D FreeScan Trak Pro:
- Технологія сканування: Сканер використовує 50 перетинних сині лазерні лінії для швидкого сканування, 7 паралельних лазерних ліній для сканування з високою точністю. Також є режим з 1 лазерною лінією.
- Оптичний трекер: FreeTrak Pro 2 працює з використанням інфрачервоного LED-світла та розширює робочу зону сканера.
- Діапазон сканування: Від 0.1 м до 10 м, з можливістю розширення зони вимірювань із використанням методу переносної станції.
- Сфера сканування: 650х580 мм, зі швидкістю сканування 3 070 000 млн точок на секунду. Точність сканування досягає 0.023 + 0.015 мм/м. Точність під час використання FreeProbe становить 0.025 мм.
- Дизайн і керування: Лаконічний дизайн, простота роботи та легкість керування. Функція динамічної прив'язки дає змогу вільно переміщати трекер і об'єкт у процесі роботи.
- Точність і стабільність: Потужні обчислювальні алгоритми забезпечують високу якість сканування в різних умовах.
- Режими вирівнювання: Різні режими вирівнювання для різних завдань, підтримка подвійного режиму оптичного відстеження та відстеження за маркерами. Підтримується подвійний режим оптичного відстеження/сумісність за маркерами, а також перемикання в різних сценах і ефективне збирання даних.
- Підтримується одночасна робота кількох трекерів і сканерів: Сприяє підвищенню продуктивності під час сканування великих об'єктів.
- Бездротова система: Зручне використання обладнання без фізичних кабелів між трекером і сканером, що полегшує сканування великих об'єктів.
Ви можете купити 3D сканер Shining 3D FreeScan Trak Pro 2 у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | IEEE802.11n/ac, 1EEE802 3ab, USB 3.0 |
| Тип сканера | Ручний |
| Технологія сканування | Оптичний гібрид |
| Точність сканування | до 0.015 мм |
| Об'ємна точність | 9.6 м3:0.062 мм,17.6 м3:0.072 мм |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Зона сканування | 650х580 мм |
| Режими сканування | Бвбудова сканування, точне сканування |
| Роздільна здатність | 0.02 мм |
| Глибина різкості | 400 мм |
| Швидкість сканування/мірювань | 3 070 000 точок на секунду |
| Методи позиціювання | Оптичне, за меркерами |
| Робоча відстань до об'єкта | 300 мм |
| Діапазон розмірів об'єкта | 0.1 - 10 м |
| Сканування текстур/колір | Да |
| Поворотний стіл | Не підтримується |
| Джерело світла | червоне LED-світло, 34 перетинні сині лазерні лінії + 7 паралельних лазерних ліній |
| Клас лазера | Другий, безпечний для очей |
| Операційна система | Windows 10 (64 bit), Windows 11 (64 bit) |
| Процесор | Intel Core i7-12800H і вище |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3070 з 6 Gb і вище |
| Оперативна пам'ять | 64 Гб і вище |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | STL, ASC, 3MF |
| Сумісні ОС | Windows |
| Додаткова інформація | |
| Робоча температура середовища | 10 - 40°С |
| Допустима вологість середовища | 10 - 90% |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 1079x237x110 мм |
| Габарити паковання | 1200х400х300 мм |
| Вага нетто | 9.17 кг |
| Вага брутто | 10 кг |
- Ціна: 3 419 000 ₴






