Інтернет-магазин "Індикатор" офіційний дилер Shining3D в Україні.
При необхідності наш технічний фахівець з радістю допоможе у виборі відповідного сканера (так само можемо організувати презентацію або відсканувати модель та надіслати вихідний код).
3D-сканер Shining 3D EinScan Pro 2X V2 — універсальний портативний ручний 3D-сканер для роботи з об'єктами різної величини. Обладнання ідеально підходить для 3D-моделювання і високоточного сканування в різних галузях.
Нова версія 3D-сканера має 4 режими сканування, зокрема режим сканування з поворотним столом. Кілька режимів вирівнювання дають змогу досягти максимально точного та якісного результату.
Shining 3D EinScan Pro 2X V2 має модульну конструкцію — його легко трансформувати для сканування в кольорі. Разом із модулем кольору (не входить до комплекту) або безплатним програмним забезпеченням Texture Mapper Lite для оброблення даних фотограметрії можна отримати якісну модель із точним передаванням кольору. Індустріальний модуль (не входить до комплекту) дає змогу організувати стаціонарне сканування за допомогою штатива та поворотного стола.
EinScan Pro 2X V2 постачається разом із потужним програмним забезпеченням ExScan Pro. Його можливості дають змогу забезпечити швидке та якісне сканування в будь-якому режимі. Зберігання даних у цифровій хмарі дає змогу зручно зберігати дані та легко ділитися ними з колегами для спільної роботи над проєктом.
Дані, отримані внаслідок сканування, експортуються в популярне програмне забезпечення для 3D-моделювання й контролю, роблячи оброблення 3D-сканов простіше та зручніше.
Ви можете купити 3D-сканер Shining 3D EinScan Pro 2X V2 у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Тип сканера | Ручний |
| Технологія сканування | Оптична структурована підсвітка |
| Точність сканування | 0.1 - 0.045 мм |
| Об'ємна точність | 0.3 мм/м (з маркерами) |
| Роздільна здатність камер | 1.3 Мп |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Мінімальна зона сканування | 150х120 мм |
| Максимальна зона сканування | 250х200 мм |
| Режими сканування | Ручне сканування високої роздільної здатності, швидке сканування, Стаціонарний режим сканування без поворотного стола (З промисловим модулем), Стаціонарний режим сканування без поворотного стола (З модулем кольору) |
| Глибина різкості | 300 — 500 мм |
| Швидкість сканування/мірювань | 3000 000 точок/с у ручному режимі сканування високої роздільної здатності, 1 500 000 точок/с у ручному режимі швидкого сканування, 1 скан/с у стаціонарних режимах |
| Методи позиціювання | Виривання за маркерами, Вирівнювання за текстурою, вирівнювання за особливостями геометрії, Гібридне вирівнювання |
| Робоча відстань до об'єкта | 400 мм |
| Сканування текстур/колір | Немає |
| Поворотний стіл | Підтримується/ постачається окремо |
| Джерело світла | LED |
| Операційна система | Win7, Win8, Win10 (64-бит) |
| Процесор | i7-8700 або вище |
| Відеокарта | NVIDIA GTX/RTX серія, вище або еквіваленти GTX 1080 |
| Оперативна пам'ять | ≥64G |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | OBJ, STL, ASC, PLY, P3, 3MF |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | EXScan Pro |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 120x200x300 мм |
| Габарити паковання | 370x365x135 мм |
| Вага нетто | 1.13 кг |
| Вага брутто | 2.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nvidia |
- Ціна: 295 000 ₴










