Інтернет-магазин "Індикатор" офіційний дилер Shining3D в Україні.
При необхідності наш технічний фахівець з радістю допоможе у виборі відповідного сканера (так само можемо організувати презентацію або відсканувати модель та надіслати вихідний код).
3D сканер Shining 3D EinScan SE V2 — це сучасний стаціонарний сканер для настільних комп'ютерів, що являє собою нове покоління таких пристроїв. Він універсальний, легкий у використанні та має високу швидкість сканування, водночас забезпечуючи високий ступінь деталізації. Від EinScan-SE першої версії він вирізняється не тільки новим дизайном, але й поліпшеною продуктивністю. Цей сканер ідеально підходить для нетехнічних користувачів і може використовуватися в освіті, для 3D-друку та для виконання інших завдань.
Основні переваги EinScan-SE V2 містять простоту використання, швидкість сканування та збільшену ефективність. Час, потрібний для одиничного сканування, становить лише 8 секунд. Для сканування на 360 градусів у режимі автосканування потрібно лише 2 хвилини.
Цей сканер можна використовувати в різних галузях, включно з утворенням і навчанням, зацифруванням реальних об'єктів, збереженням культурної спадщини, створенням об'єктів віртуальної та доповненої реальності, реверс-інжинірингом і виробництво невеликих деталей (особливо актуально, якщо ці деталі не виробляються окремо), а також для кастомізації та поліпшення виробів.
3D-сканер Shining 3D EinScan SE V2 вирізняється високою деталізацією завдяки технології сканування з білим світлом, яка забезпечує точність навіть за складної геометрії об'єктів. Сканер підтримує два режими сканування: фіксований і автоматичний, що дає змогу сканувати об'єкти різних розмірів і зберігати кольорові дані для відтворення фізичних характеристик об'єкта.
EinScan-SE V2 повністю сумісний із 3D-принтами, і дані, отримані під час сканування, можуть бути безпосередньо використані для 3D-друку без додаткового оброблення. Сканер має зручність завантаження даних у хмару для спільного доступу та підтримує доступ до сторонніх платформ обміну даними.
Сканер повністю автоматизований, надаючи автоматичне калібрування і вирівнювання сітки сканування. Сканування виконується всього за один клік. Водночас сканер безпечний, позаяк використовує видиме біле світло замість лазера та забезпечує захист очей, що робить його безпечним для дітей.
EinScan-SE V2 також має стильний дизайн і компактніший, порівнюючи з попереднім поколінням.
Відмінність новинки від моделі Einscan-SP містить меншу точність, зону сканування та швидкість сканування (як для одиничних знімків, так і для повного прогону). EinScan-SE V2 не має стола з мітками, що може ускладнити орієнтування під час сканування, але водночас вимагає менше ресурсів комп'ютера для оброблення сканів.
Чудовий приклад використання нового сканера був продемонстрований у Трирському університеті прикладних наук у Німеччині, де викладачі та студенти провели проєкт по 3D-оцифровику з доповненою реальністю, пов'язаний із статуєю К. Маркса, що міститься в городе. Учасники створили макети оновленої статуї, використавши різні матеріали та свою уяву. Потім ці макети були відскановані за допомогою EinScan-SE V2, і отримані 3D-моделі були використані в AR-застосунку, замінюючи реальну статиту на вибрані моделі на екранах смартфонів у реальному часі.
Ви можете купити 3D сканер Shining 3D EinScan SE V2 у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 3.0 |
| Технологія сканування | Оптична структурована підсвітка |
| Точність сканування | 0.1 мм |
| Роздільна здатність камер | 1.3 мп. |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Мінімальна зона сканування | 30x30x30 мм |
| Максимальна зона сканування | 700x700x700 мм (без стола); 200×200×200 мм (зі столом) |
| Роздільна здатність | 1.3 Мп |
| Швидкість сканування/мірювань | 8 с — одне сканування, 2 хв — сканування 360 градусів |
| Робоча відстань до об'єкта | 290 - 480 мм |
| Сканування текстур/колір | Да |
| Поворотний стіл | Підтримується/ постачається в комплекті |
| Джерело світла | Біле світло |
| Операційна система | Win7, Win8, Win10 (64 bit) |
| Процесор | Dual Core I5 і вище |
| Відеокарта | дискретна відеокарта, Nvidia series (GTX 660 і вище); відеопам'ять > 2 Гб; RAM: 16Гб |
| Оперативна пам'ять | 16 Gb і вище |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | OBJ, STL, ASC, PLY, 3MF |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | EXScan S; Solid Edge SHINING 3D Edition |
| Додаткова інформація | |
| Комплект постачання | Головна частина сканера; Поворотний стіл; Підставка для сканера; Кронштейн сканера; Калібрувальна плата; Тримач калібрувальної плати; Шнур живлення; Адаптер живлення; USB-кабель A; USB-кабель B; Короткий посібник |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 570x210x210 мм |
| Габарити паковання | 600 x 300 x 300 мм |
| Вага нетто | 2.5 кг |
| Вага брутто | 5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nvidia |
- Ціна: 60 000 ₴









