У повний пакет сканера входить поворотний стіл та тринога до сканера (Industrial Pack) та додаткова текстурна камера для кольорового сканування (Color Pack). (Кольорове сканування не підтримується в режимі Handheld HD Scan.)

Інтернет-магазин "Індикатор" офіційний дилер Shining3D в Україні.
За потреби наш технічний фахівець із радістю допоможе у виборі відповідного сканера (так само можемо організувати презентацію або сканувати модель і надіслати вихідник).
Портативний легкий і компактний 3D-сканер Einscan Pro HD призначений для сканування об'єктів різного розміру. Сканер має високу точність і швидкість, завдяки чому з його допомогою можна швидко отримувати цифрові моделі великих деталей.
Мінімальна відстань між крапками 0,2 мм уможливлює сканування невеликих об'єктів розміром до 20 см. За допомогою спеціального алгоритму роботи зображення виходить чітким і точно передає всі особливості форми.
Швидкість роботи сканера заслуговує на особливу увагу. Обладнання обробляє до 3 мільйонів точок за секунду в ручному режимі та витрачає всього 0,5 з кадром у стаціонарному режимі.
3D-сканер Einscan Pro HD можна використовувати навіть на вулиці. За дотримання всіх вимог до захисту від прямих сонячних променів і вологи, пристрій можна використовувати для роботи поза приміщенням і сканування пам'яток архітектури.
Для оптимізації роботи пристрою виробник комплектує свої сканери оригінальним софтом ExScan Pro для комфортного та швидкого оброблення отриманих даних.
Виробник подбав про те, щоб кастомізувати обладнання для кожного різновиду діяльності. До стандартної комплектації входить ПЗ Solid Edge для проєктування.
Комплектація RED bundle — це простота та зручність роботи зі сканером на виробництві. До набору входить додаткове обладнання Industrial Pack, що містить поворотний стіл і трипод для статичної фіксації пристрою. Комплект Industrial Pack дає змогу з високою точністю й деталізацією сканувати об'єкти розміром до 20 см. Поворотний стіл забезпечує чудове захоплення предмета з усіх боків.
Також у RED bundle входить спеціальне програмне забезпечення Solid Edge і спільне розроблення Shining 3D і 3D Systems Geomagic Essentials. Сучасний софт дає змогу експортувати дані сканування в САПР для подальшого моделювання. Таке ПЗ підходить для організації повного циклу адитивного виробництва на підприємстві.
Переваги Einscan Pro HD
Високоточний сканер із можливістю створення цифрових копій невеликих об'єктів знаходить своє застосування в інженерії, зворотному проєктуванні, імпортозаміннику. Простий у керуванні та точний пристрій дає змогу за короткий час сканувати деталі різного розміру.
Особливості Einscan Pro HD:
- Сканування темних і металевих поверхонь;
- Висока точність;
- Швидке передавання даних через USB 3.0;
- Невелика вага та розмір;
- Комплект додаткового обладнання;
- Оригінальне ПЗ.
Ви можете купити 3D сканер Einscan Pro HD у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою в Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 3.0 |
| Технологія сканування | Оптична структурована підсвітка |
| Точність сканування | 0.04 мм |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Мінімальна зона сканування | 209х160 мм |
| Максимальна зона сканування | 310х240 мм |
| Швидкість сканування/мірювань | в ручному режимі: 10 кадрів/сек, 300000 точок/сек, у фіксованому: <0,5 сек/1 скан |
| Робоча відстань до об'єкта | 510 мм |
| Сканування текстур/колір | Немає |
| Поворотний стіл | Не підтримується |
| Джерело світла | LED |
| Відеокарта | Quadro P1000 і вище або NVIDIA GTX660 і вище |
| Оперативна пам'ять | 8G |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | PLY, STL, OBJ, ASC, P3 |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | SHINING |
| Додаткова інформація | |
| Комплект постачання | 3D сканер Shining 3D EinScan Pro HD, кабель живлення, калібрувальна дошка з підставкою, набір маркерів і USB-флешка з ПЗ. Industrial Pack та Color Pack. |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 120x200x300 мм |
| Габарити паковання | 370x365x135 мм |
| Вага нетто | 1.2 кг |
| Вага брутто | 4 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shining 3D Tech |
- Ціна: 390 000 ₴/комплект








