3D-сканер Shining 3D FreeScan Trak — портативна бездротова система сканування, яка забезпечує високу точність вимірювань. Оптичний трекер фіксує положення 3D сканера в просторі в реальному часі, що дає змогу позбутися потреби розклеювання світловідбивних міток на поверхню об'єкта. FreeScan Trak — це ідеальне рішення для роботи з предметами середнього та великого розміру.
Система містить сканер і оптичний трекер, які можуть працювати разом або окремо. Сканер може використовуватися самостійно для виконання деяких різновидів робіт. Конструкція, що не потребує під'єднання дротів до ПК і трекера, дає змогу вільно переміщатися навколо великих об'єктів і сканувати важкодоступні ділянки.
Shining 3D FreeScan Trak підходить для метричних вимірювань. Точність 0,03 мм, роздільна здатність понад 0,05 мм, а також висока повторюваність результатів дають змогу скоротити час на допрацювання отриманих даних і відбити найдрібніші елементи деталі.
Вбудований процесор не вимагає обов'язкової наявності ПК для роботи. Це робить пристрій максимально простим у роботі.
Переваги Shining 3D FreeScan Trak
3D сканер FreeScan Trak — це чудовий інструмент для роботи з великими об'єктами. Брак дротів і прив'язки до стаціонарного комп'ютера дають змогу сканувати в русі. Динамічна прив'язка за допомогою оптичного трекера забезпечить високу точність сканування. FreeScan Trak чудово підійде для виконання завдань авіаструму, космічної промисловості, машинобудування й автомобілебудування.
Особливості FreeScan Trak:
- Зона сканування 3000х2500 мм;
- гібридна підсвітка червоний LED-світло та 7 + 1 лазерних ліній;
- висока точність і повторюваність сканування;
- немає дротів;
- невелика вага — лише 1,2 кг.
Ви можете купити 3D-сканер Shining 3D FreeScan Trak у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | SHINING 3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi |
| Тип сканера | Ручний |
| Технологія сканування | Оптичний гібрид |
| Точність сканування | 0.030 мм |
| Об'ємна точність | 15 м³, 0,1 мм |
| Кількість камер | 2 шт. |
| Зона сканування | 275х250 мм |
| Режими сканування | Multiple Lines Scan, Single Line Scan |
| Роздільна здатність | 0.050 мм |
| Глибина різкості | 250 мм |
| Швидкість сканування/мірювань | 480000 вимірювань/с |
| Робоча відстань до об'єкта | 200 - 300 мм |
| Діапазон розмірів об'єкта | 0.2 - 6 м |
| Сканування текстур/колір | Немає |
| Поворотний стіл | Не підтримується |
| Джерело світла | червоне LED-світло, 7 лазерних хрестів + 1 додаткова лінія |
| Клас лазера | Другий, безпечний для очей |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | STL, ASC |
| Сумісні ОС | Windows |
| Додаткова інформація | |
| Комплект постачання | Оптичний трекер; Кабель живлення трекера; Лазерний сканер; Кабель живлення сканера; Концентратор (Хаб); Кабель живлення концентратора; Кабель передавання даних (USB 3.0); Донгл |
| Робоча температура середовища | 5 - 40 °C |
| Допустима вологість середовища | 10 - 90% |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 210х210х215 мм |
| Габарити паковання | 400х400х400 мм |
| Вага нетто | 2.1 кг |
| Вага брутто | 3 кг |
- Ціна: 2 844 000 ₴










