3D принтер Bambu Lab A1 має європейську прошивку.
3D принтер Bambu Lab A1 — настільний FDM 3D принтер із відкритою робочою зоною. Обладнання дає змогу використовувати до 4 кольорів пластику для створення різних декоративних виробів. 3D принтер підходить як для аматорів, так і для професіоналів в галузі дизайну, моделювання та інших творчих спеціальностей.
Конструкція 3D принтера надійна та міцна — виробник використовував якісні компоненти для виготовлення всіх елементів обладнання. Суцільнометалеві напрямні та система приводу із захистом кришки забезпечує тривалу стабільну роботу обладнання.
3D принтер Bambu Lab A1 може комплектуватися системою AMS для друку декількома пластиками (не входить до комплекту). Настільна система підтримує розміщення до 4 кольорів пластику, а завдяки автоматичному завантаженню та розвантаження нитки користувачам не потрібно вручну міняти пластик у процесі друку. Для компактнішого розміщення системи AMS виробник пропонує систему кріплення, яка дає змогу закріпити тримач для пластику зверху на рамі A1.
Модель Bambu Lab A1 обладнана системою активного шумозаглушення двигуна. З безшумним режимом друку рівень гучності становить усього 48 дБ, тому користувачі можуть спокійно робити звичні справи, не відвертаючи уваги на сторонній шум.
3D принтер Bambu Lab A1 має низку автоматичних функцій для настроювання й контролю роботи. Автоматичне калібрування дає змогу повністю відмовитися від методу вирівнювання друкованої платформи за допомогою аркуша паперу. Система дає змогу виконати не тільки автоматичне вирівнювання стола, але також зробити калібрування зміщення по осі Z, проконтролювати вібраційний резонанс і тиск у спле перед кожним завданням. Також можна не турбуватися й про натягнення ременів — система HMS повідомить про потребу використання автоматичних натягувачів.
3D принтер Bambu Lab A1 дає змогу використовувати до 4 кольорів пластику. Вдосконалений тримач пластику AMS lite дає змогу компактно розмістити всі 4 котушки та організувати ергономічне робоче місце. Система хотенду зі швидкою заміною дає змогу замінити сопло за кілька секунд без додаткових інструментів. Це означає, що ви можете швидко перейти від одного завдання до іншого.
Віддалено спостерігати за прогресом друку можна за допомогою вбудованої камери. Камера проєктує зображення робочого стола, тому ви можете відстежувати ступінь готовності виробу. Якщо користувачі піклуються про конфіденційність, спеціальна шторка для камери дасть змогу припинити трансляцію без додаткових налаштувань у меню пристрою.
Керувати A1 також просто, як і звичайним смартфоном. Зручний і зрозумілий користувацький інтерфейс із сенсорним екраном дає змогу не витрачати багато часу на навчання. Не обов'язково бути експертом у 3D-друку, щоб керувати A1. З застосунком Bambu Handy для вашого смартфона, який підтримує друк в один клік із MakerWorld можна швидко вибрати та надрукувати потрібну модель.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Немає |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкувальних сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 300 °C |
| Температура столу | 100 °C |
| Зона друку | 256х256х256 мм |
| Напрямні | Рельси |
| Калібрування | Автоматична |
| Швидкість друку/розведення | 500 мм/с |
| Повноколірний друк | Немає |
| Кількість кольорів | 4 кольори |
| Підігрівний стіл | Да |
| Високотемпературний друк | Немає |
| Відеокамера | Да |
| Контроль наявності пластику | Да |
| Система відновлення друку | Да |
| Сопло | 0.4 мм |
| Оптична система | Низькошвидкісна камера (до 1080P), підтримка сповільненого знімання |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, TPU, PVA |
| Програмне забезпечення | |
| Підтримувані формати файлів | .STL,.OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS |
| Програмне забезпечення | Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura |
| Додаткова інформація | |
| Комплект постачання | Bambu Lab A1, тримач котушки, сопло з неіржавкої сталі, PTFE трубка (1 шт.), зразок пластику Bambu Lab 20 г (спромінювальний колір), підкладка, набір аксесуарів. |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi, Bambu-Bus |
| Електроживлення | 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 385х410х430 мм |
| Габарити паковання | 485х480х530 мм |
| Вага нетто | 8.3 кг |
| Вага брутто | 10 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 453 мм |
| Вага | 11 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,002 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Дисплей | 3.5 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190 — 260 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Область друку | 210×210×205 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Габарити принтера | 405×410×453 мм |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Температура робочого середовища | 8 - 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 17 800 ₴




