3D сканер Shining 3D Freescan Trak Pro W Система оптична координатно-вимірювальна
- В наявності
- Код: Freescan_track_pro_w
3 419 000 ₴
Інтернет-магазин "Індикатор" офіційний дилер Shining3D в Україні.
За потреби наш технічний фахівець із радістю допоможе у виборі відповідного сканера (так само можемо організувати презентацію або сканувати модель і надіслати вихідник)
3D-сканер Shining 3D Freescan Trak Pro W — бездротова динамічна 3D-система відстеження та сканування з розширеним робочим діапазоном. Freescan Trak Pro W є ідеальним рішенням для великомасштабних завдань 3D вимірювань. Завдяки бездротовому режиму роботи та підтримці зовнішнього акумулятора він пропонує неперевершену свободу та гнучкість.
Система складається з 3D-сканера та динамічного трекера. Freescan Trak Pro W має особливу конструкцію з надвеликою відстеження 8,6 м і неабияк розширює обсяг відстеження однієї станції до 206,7 м3, що знижує потребу в переміщеннях під час сканування великогабаритних об'єктів.
Freescan Trak Pro W забезпечує передавання даних у реальному часі. Вбудовані обчислювальні модулі, бездротова конструкція, гнучке джерело живлення та вбудований екран для зображення даних у реальному часі дають змогу сканувати в будь-якому місці.
Трекер проводить розпізнавання й позиціювання сканера в реальному часі, усуваючи потребу в контрольних маркерах, що підвищує ефективність сканування й оптимізує робочий процес. Водночас збирання даних залишається швидким — швидкість сканування становить до 5 500 000 точок на секунду.
Оптична система працює за запатентованою технологією відеофотограметрії, яка усуває потребу в кодованих маркерах. Інтегруючи технологію фотограметрії з калібрувальним стрижнем, він забезпечує перевірку маркерів у реальному часі за допомогою відеознімання. Це забезпечує постійну об'ємну точність і спрощує процес настроювання для ефективного сканування великих об'єктів.
Ви можете купити систему оптичну координатно-вимірювальну Freescan Trak Pro W у нашому офісі в Києві, з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Shining3D |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi |
| Тип сканера | Ручний |
| Технологія сканування | Оптична лазерна підсвітка |
| Джерело світла | 50 синіх лазерних ліній, 7 синіх паралельних лазерних ліній, 1 лазерна лінія |
| Сертифікати | CE, FCC, ROHS, WEEE, KC, FDA, UKCA, IP50, TELEC, TiSAX |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 300х270х150 мм |
| Габарити паковання | 350х350х300 мм |
| Вага нетто | 9.67 кг |
| Вага брутто | 12 кг |
- Ціна: 3 419 000 ₴
