3D-принтер FLSUN V400 - це один із сучасних принтерів, призначених для роботи з різними видами пластикових ниток. Він орієнтований на тих користувачів, які шукають високу швидкість, якість друку та зручність у використанні.
Однією з головних рис V400 є висока швидкість друку. Він здатний досягати швидкості до 400 мм/с, що робить його одним із найшвидших принтерів на ринку.
Високоякісні подвійні лінійні напрямні забезпечують неперевершену стабільність під час друку. В результаті лінії виходять більш плавними та точними, що добре помітно за якістю 3D-друку.
Розмір області побудови даної моделі досягає розмірів 300 х 410 мм (діаметр x висота). Це дозволяє друкувати досить великі об'єкти.
Принтер оснащений одним екструдером, що дозволяє друкувати при температурі до 300 ° С, що дозволяє друкувати широким діапазоном матеріалів, такими як ABS, PLA, PETG, Nylon (Нейлон), PC, TPU та багато інших.
Модель оснащена 7-дюймовим ширококутним сенсорним IPS-дисплеєм, що забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування настройками друку та моніторингу.
Принтер підтримує різні способи керування та підключення як дистанційно через Wi-Fi, так і через USB накопичувач, чим додає зручності у використанні.
3D-принтер FLSUN V400 – це відмінний вибір для тих, хто шукає швидкість та якість друку. Він підходить як для любителів, так і для професіоналів у галузі 3D-моделювання.
Ви можете купити 3D-принтер FLSUN V400 у нашому магазині у Києві з гарантією та доставкою по Україні від офіційного дилера.
Характеристики
Загальні
Бренд FLSUN
Країна виробник Китай
Основні
Матеріал друку Пластикова нитка
Технологія друку FDM/FFF
Корпус принтера Відкритий
Діаметр нитки 1.75 мм
Тип екструдера Direct
Кількість друкуючих сопел 1 шт.
Температура екструдера до 300 °C
Температура до 110 °C
Область друку 300 х 410 мм (діаметр х висота)
Калібрування Автоматичне
Швидкість друку / вирощування до 400 мм/сек
Товщина шару 0.05 – 0.3 мм
Відеокамера Ні
Контроль наявності пластику Так
Система відновлення друку Так
Сопло 0.4 мм
Підтримувані матеріали ABS, PLA, PETG, Nylon (Нейлон), PC, TPU
Програмне забезпечення
Формати файлів, що підтримуються STL, OBJ, AMF, 3DS
Сумісні Windows, Mac OS, Linux
Програмне забезпечення Cura(рекомендується), Simplify3D, Prusaslicer, ideaMaker
Додаткова інформація
Комплект поставки Компоненти для складання 3D-принтера, Кусачки, Викрутка, Набір шестигранників, USB-диск, Нагрівальний елемент, Термістор, Голка для чищення сопла, PTFE-трубка, Гвинти, Мастило, Пензель, Філамент 200 г
Інтерфейс підключення USB (Флеш-накопичувач), Wi-Fi
Електроживлення AC 115 -230 В; DC 24 В
Робоча температура середовища 5-40°C
Габаритні та вага
Габарити товару: 500 x 430 x 940 мм.
Габарити упаковки 1030 х 460 х 190 мм
Вага нетто 17 кг
Вага брутто 20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість друку | 200 мм/сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,0125 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood, TPU та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Калібрування | автоматична |
| Робоча температура екструдера | до 250 °З |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 150 мм/с |
| Область друку | 270x270x330 |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0.05 – 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші діаметри) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Розміри в зібраному стані | 580 x 520 х 1020 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 53 000 ₴


Відправка з 01 травня 2026