3D Принтер ціна Velleman Vertex K 8400 послідовник моделі K8200 виробництва Velleman. Забезпечує друк об'єкта з максимальними розмірами 18x20x19cm. Новим підходом є можливість встановлення двох екструдерів і друкувальних головок. Його ще однією перевагою є той факт, що для 3D-друк підходить пластик усіх діаметрів. Єдиним обмеженням є розмір отвори для встановлення котушки з 3D пластиком, який має бути більшим або дорівнює 53. Завдяки роз'єму для карт пам'яті SD, можливий друк без під'єднання до комп'ютера та встановлення на ньому програмного забезпечення. Як прошивка використовується допрацьоване програмне забезпечення Marlin, з можливістю розширення користувачем. Принтер може керуватися за допомогою програм Repeiter, CuraEngine або Slic3r (сумісний з RepRap).
Особливості 3D Принтер Velleman Vertex K 8400:
Платформа
- Фіксована 4-мм алюмінієва рама з 3 точками прокачування
- Знімне 4mm загартоване скло
- Аркуш BuildtakTM як поверхня друку
Екструдер
- Ультрасильний прямий привод екструдера
- Надійне подавання та відведення 1.75 мм нитки
- Неіржавкий сталевий ролик для котушки нитки
Сопло
- Активно охолоджуваний сопловий апарат
- Простір між соплами: 23,7 мм
- Діаметр сопла: 0,4 мм
Автономний друк
- Контролювати кожен аспект друку
- Друк файлів безпосередньо з карти SD
- Завантажувати та вивантажувати пластик за допомогою простої команди
- Яскравий рідкокристалічний дисплей із підсвіткою
- Поворотний енкодер
Подшипники и Ось Z
- Необслуговувані підшипники пластикові
- Безшумна робота
- Фрезерована вісь Z практично унеможливлює коливання осі Z
Гарантія від виробника 1 рік!
Технічні характеристики 3D Принтер ціна Velleman Vertex K 8400:
| Тип 3D друку | FDM |
| Зона друку | 180 х 200 х 190 мм |
| Швидкість друку | 30 мм/с — 120 мм/с |
| Швидкість переміщення | 30 мм/с — 300 мм/с |
| Тип пластику | PLA, ABS |
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Кількість екструдерів | 1 и 2 |
| Діаметр сопла | 0,4 мм |
| Товщина шару | 0,1 мм (максимум: 0,2 мм — мінімальна: 0,05 мм) |
| Платформа | 215 х 240 мм |
| Відстань між соплами | 23,7 мм |
| Роздільна здатність друку | Стандарт: 0.1 |
| Макс: 0,2 мм | |
| Мінімум: 0,05 мм | |
| Мах робоча температура сопла | 270C |
| Програмне забезпечення | Repetier — CuraEngine — Slic3r (сумісний з RepRap) |
| Під'єднання | USB 2.0 і SD-карта |
| Прошивка | Modified Open Source Marlin 3D Printer Firmware |
| Матеріал корпусу | Полікарбонатні панелі та армовані частини АБС |
| Температура зберігання | — 10 °C до + 40 °С |
| Температура довкілля під час експлуатації | максимум 25 °С |
| Середній рівень шуму під час роботи | 52 дБ (за 1 м) |
| Дисплей | РК-дисплей 4 х 20 з підсвіткою синього кольору |
| вага | 10 кг |
| Розміри | 360 х 380 х 395 мм |
| Споживана потужність | Змінного струму: 100 — 240 В змінного струму, 50-60 Гц 150 Вт макс |
| Країна | Бельгія |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Velleman |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Країна виробник | Бельгія |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Рабочая длина | 180 мм |
| Максимальна робоча висота | 190 мм |
- Ціна: 24 500 ₴





