Дерев'яний годинник ручної роботи — тренд цього сезону. Ця модель годинника виготовлена з натурального бамбука та з ремінцем із натуральної шкіри. Циферблат годинника також виготовлений із деревини монотонного зеленого кольору. Дерев'яне виготовлення годинника та колірне оформлення циферблата підкреслює єдність цього годинника з природою, нагадуючи нам основні кольори дикої природи. Справа на корпусі, розміром 45 мм, розміщена заводна головка, за допомогою якої можна налаштовувати час. У годиннику Bobo Bird Style W052 використовується якісний японський кварцовий механізм Miyota, циферблат закритий міцним мінеральним склом, що дає змогу уникнути подряпин і проникнення вологи в дощ. Для комфортної фіксації годинника на руці Bobo Bird використовує натуральний шкіряний ремінець, коричневого кольору, завдовжки 24 0 мм і завширшки 24 мм. За досить великих габаритів, годинник важить усього на лише 35 г, від чого ви можете просто забути про те, що на руках у Вас щось є. Пряжка на ремінці виготовлена з неіржавкої сталі сріблястого кольору.
Унікальною особливістю дерев'яного годинника можна назвати те, що тут використовуються 100% натуральні, екологічно чисті матеріали та абсолютно жодної хімії. Тому годинник може з легкістю носити навіть люди, що мають проблеми, з чутливістю шкіри до алергенів.
Модель універсальна, підійде для носіння як чоловікам, так і жінкам. Максимальний мінімалізм цього годинника, з неперевершено підібраною колірною гамою, дає змогу мати цей аксесуар чудово під час будь-якого вибору одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Унісекс |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Стан | Новий |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Виробник | Bobo Bird |
| Клас вологозахисту | WR |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Вага | 43 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 950 ₴







