Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Prusa i3 Anycubic
Удосконалена версія принтера Prusa i3. Цей комплект один із найкращих варіантів для новачків та ентузіастів в сфері 3D друку. Збираєте принтер, а він створить все, що захочете. :)
Технічні характеристики 3D принтер Prusa i3:
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Виробник | Anycubic |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 10 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
- Ціна: 12 500 ₴









