Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Creality CR-10S
3D принтер Creality CR-10S Нова модель принтера для об'ємного друку Creality CR-10S за своєї простоти та модульної конструкції надає користувачеві потужні можливості побудови об'ємних об'єктів із використанням таких унікальних пластиків як wood, cooper, carbon fiber, gradient color, поряд зі стандартними ABS, PLA, TPU. Зона друку пристрою вирізняється великим обсягом, а алюмінієва модульна конструкція принтера передбачає швидке складання, без потреби паяння та використання нестандартних інструментів.
Особливості:
- Збирання 3D принтера здійснити простіше простого! Упродовж 10 хвилин, всього лише з'єднавши Z стійку з XY платформою й під'єднавши конектори
- Велика зона друку
- Принтер обладнаний материнською платою промислового класу, що дає змогу здійснювати стабільну безперервну роботу пристрою до 200 годин
- Надійна система подавання друкованого матеріалу, що складається з V-подібної напрямної й подавальних роликів на підшипниках
- Датчик наявності матеріалу, що дає змогу уникнути переривання процесу друку
- Швидко під'єднуваний конектор керівного модуля авіаційного класу
- Можливість offline друку з використанням SD card
Технічні характеристики:
| Тип 3D-друку | FDM |
| Зона друку | 300 х 300 х 400 мм |
| Кількість екструдерів | 1 |
| Макс. температура екструдера | 260 °C |
| Діаметр нитки пластику | 1,75 мм |
| Швидкість друку | 50-200 мм/с |
| Точність друку | +/- 100 мікронів |
| Діаметр сопла | 0,4 мм (доступні інші) |
| Енергоспоживання | 110/220 В, 200 Вт |
| Матеріал конструкції | Профільований алюміній |
| Сумісні пластики | PLA, ABS, TPU, Carbon Fiber, PP, PLA+, ABS+, ASA |
| ПЗ | Cura/Repetier-Host |
| Формати для слайсера/принтера | STL, OBJ/GCODE |
| ОС | Linux, Windows, OSX |
| Габарити | 635 х 525 х 270 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 700 ₴





