Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3d
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Довжина | 345 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Рабочая длина | 200 мм |
| Максимальна робоча висота | 185 мм |
| Характеристики 3D принтера | |
| Вимоги до електроживлення | Змінного струму 100-240 В ~ 2 А, 50-60 Гц |
| Сумісні з операційною системою | Mac OS X, Windows XP, Windows Vista,Windows 7, Windows 8 |
| Точність позиціонування осі Z | 1,25 мікрона |
| Максимальна температура нагрітої платформи | 110 ° С |
| Товщина стінки хв. | 400 мікрон |
| Максимальна температура екструдера | 360 ° З |
| Формат файлу | .stl .obj .dxf |
| Екструдер | 0,4 мм |
| Точність позиціонування X / Y осі | 1,5 мкм |
| Харчування | 24 В постійного струму при 11 А |
| Споживана потужність | 190 Вт ~ |
| Технологія друку | LPD |
| Зв'язок | Wi-Fi , SD-карта |
| Товщина шару | 25-50 мікрон |
| Діаметр нитки | 1.75 |
| Тип пластику | Z-ABS, Z-Ultrat |
| ЗА | Software Suite Z-Suite |
- Ціна: 66 999 ₴



