Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hubsan X4 — міні квадрокоптер. Квадрокоптер має стильний дизайн і має цікавий вигляд у польоті, попри ультралегку вагу, у змозі літати просто неба в спокійний день. Корпус моделі зроблений із легкого та міцного пластику, він надійно захищає електроніку від будь-яких зовнішніх впливів.
Квадрокоптер обладнаний HD камерою, якість зображення якої дивовижно висока для такого невеликого розміру. Зберегти ролики можна на карту пам'яті microSD/microSDHC (не входить до комплекту).
Завдяки продуманій підсвітці, забезпечується чудова читаність моделі навіть на чималому видаленні. Як і вдень, визначення просторового положення не становить труднощів.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Ліцензійна модель | Так |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | HUBSAN |
| Кількість каналів | 4 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 100 м |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 380 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
- Ціна: 1 499 ₴

