Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Skytech M62R — міні квадрокоптер, має стильний дизайн і підходить для польотів у приміщенні та на відкритому повітрі в будь-яку погоду, як у сонячну, так і в дощовиту. Корпус моделі зроблений із легкого та міцного пластику, він надійно захищає електроніку від будь-яких зовнішніх впливів.
Завдяки продуманій підсвітці, забезпечується чудова читаність моделі навіть на чималому видаленні. Квадрокоптер обладнаний 1.3-мегапіксельною підвісною відеокамерою.
Особливості:
- Вбудована камера 1.3 МП
- 6-осьовий гіроскоп системи стабілізації
- Найвищий пілотаж і сальто з одним натисканням кнопки
- 30-40 метрів відстань польоту
- Частота 2.4 ГГц
- Для дітей віком від 14 років
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Вага | 450 г |
| Довжина | 150 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | Skytech |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Кількість каналів | 4 |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 40 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 9 хв |
- Ціна: 1 220 ₴




