Напівзакритий композитний корпус 3D принтера, сприяють утриманню стабільної температури по всій моделі під час друку та зменшує ризик появи тріщин на кінцевому виробі, а наявність бічних вікон і знімних фронтальних дверцят із тонованого акрилу дає змогу спостерігати за процесом друку з різних сторін. Це 3D принтер працює досить тихо, кулер обдування головки екструдера можна поставити в режим, що йде, якщо нагрівання друкувальної головки не потрібне. Напівавтоматичне калібрування і функція сенсора нитки (перехід друку в режим паузи в разі, якщо нитка закінчилася або обірвалася) роблять процес 3D-друку зручніший. Нагрівальний стіл з алюмінію дає змогу рівномірно розподіляти температуру по всій площі під час 3D-друку. Принтер обладнаний лінійними напрямними HIWIN для стабільної та якісної роботи під час 3D-друку.
3D принтер epo3d+ здатний друкувати всіма різновидами пластику, пропонованих на ринку: ABS, PLA, WOOD, ECO FLEX, CRYSTAL FLEX, NYLON, PET, POLY, PVA, PC.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Технологія друку | FDM |
| Зона друку | 200×200×200 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05...0,4 мм (50...400 мікронів) |
| Точність позиціювання | вісь Z — 0,005 мм, осі XY — 0,0125 мм |
| Напрямні | XY: рейкові (сталь), Z: циліндричні (сталь) |
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/сек |
| Швидкість друку | 35 см3/год |
| Швидкість пересування друкувальної головки | до 300 мм/с |
| Діаметр пластику, що завантажується | 1,75 мм |
| Програма для підготовки моделі до друку | CURA, Repetier—Host, KISSlicer |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Тип екструдера | MK8 |
| Робоча температура екструдера | 190…280 °С |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (0,3 мм у комплекті) |
| Температура платформи | до 115 °С (задається під час настроювань друку) |
| Платформа друку | алюміній, скло |
| Підтримка карток | USB, SD-card |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PVA, NYLON, PET та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, Gcode |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Linux, MacOS |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал рами | сталь |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Потужність | 220 Вт |
| Габарити принтера | 350×360×430 мм |
| Вага | 10кг |
| Призначення | Персональний |
| Країна | Україна |
- Ціна: 35 000 ₴








