Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() |
Електросамокат Ninebot by Segway Kickscooter ES4 з додатковим акумулятором Переваги Ninebot Kickscooter ES4 by Segway:
Дизайнери Ninebot пропрацювали дизайн до дрібниць, щоб створити найстильніший електросамокат на ринку. Виділіться з натовпу, покажіть свою індивідуальність |
| Легкий. Зручний. Практичний. За маси 14 кг із додатковою батареєю його зможе перенести кожен. Надійна складана конструкція Ninebot Kickscooter ES4 by Segway дасть змогу скласти електросамокат за кілька секунд для зручного транспортування Подвійна амортизація Передній і задній амортизатор і на електросамокаті Ninebot Electric scooter ES4 забезпечує комфортне пересування не тільки на рівних дорогах Додаткова батарея Kickscooter винесена на стійку Встановлення додаткової батареї збільшує діапазон пробігу електросамоката на одному заряді до 45 км. Повний заряд за 7 годин. Світлодіодна фара та відбивачі Освітлюйте дорогу перед собою й будьте помітні іншим учасникам дорожнього руху для повної безпеки в умовах поганої видимості Світлодіодний дисплей Показує швидкість руху, з'єднання Bluetooth, режим живлення та рівень заряду батареї Великі литі колеса Якісні економте свій час. Забудьте про підкачування та пробиті колеса. В електросамокаті Ninebot Electric scooter ES4 литі колеса створені для того, щоб тільки насолоджуватися подорожжю Круїз контроль Для зручної довгої подорожі. Просто задайте потрібну швидкість і самокат сам підтримуватиме її для Вашого комфорту |
![]() |
![]() |
Світлодіодна підсвітка Будь на висоті та вирізняйся з натовпу. Покажи свій настрій Керуйте одним пальцем Завдяки офіційному застосунку Ninebot, яке Ви можете завантажити для будь-якого пристрою під керуванням і iOS і Android, керування самокатом перетворюється на захопливу пригоду Під'єднання електросамокату Ninebot by Segway Kickscooter ES4 до смартфона з iOS або Android Це займе буквально кілька хвилин. Завантажте офіційний застосунок Ninebot. Застосунок Ninebot by Segway дає змогу:
|
Технічний опис
- Тип: електросамокат
- Вага самоката: 14 кг із доп.батарей
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав
- Ступінь захисту: IP54
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Кут підіймання: 10 °
- Пробіг на одному заряді: 25 км
- Пробіг із дод. акумулятором: 45 км
- Максимальна швидкість: 25 км/год
- Ємність вбудованого акумулятора: 5200 мА·год
- Потужність двигуна максимальна: 800 Вт
- Потужність двигуна номінальна: 300 Вт
- Довжина самоката: 113 см
- Час заряджання: 3.5 год
- Підвіска: Передній амортизатор, Задній амортизатор:
- Число коліс: 2
- Тип шин: безповітряні
- Матеріал коліс: поліуретан
- Діаметр переднього колеса: 200 мм
- Діаметр заднього колеса: 192 мм
- Під'єднання дод. акумулятора
- Дисплей: світлодіодний
- Bluetooth
- Застосунок: Android OS, iOS
- Складной
- Передня фара, задня фара, підсвічування дна
- Ручне гальмо
- Ножні гальма
- Підніжка
Комплектація
- Електросамокат Ninebot By Segway KickScooter ES4
- Кермо
- Акумулятор 5200 mAh
- Зарядний пристрій
- Мережевий кабель для зарядного пристрою
- Пластина для кріплення акумулятора
- Комплект кріпильних гвинтів
- Шестигранник
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Вага | 14 кг |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 3.5 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Ємність вбудованого акумулятора(мА*год) | 5200 |
| Довжина самоката(см) | 113 |
| Тип шин | безвоздушные |
| Матеріал коліс | поліуретан |
- Ціна: 18 500 ₴
- Спосіб упаковки: Електросамокат Ninebot By Segway KickScooter ES4 Кермо Акумулятор 5200 mAh Зарядний пристрій Мережевий кабель для зарядного пристрою Пластина для кріплення акумулятора Комплект кріпильних гвинтів Шестигранник Інструкція












